Електронна реєстрація дітей до дошкільного закладу

З 1 липня 2013 року розпочинається електронна реєстрація дітей до дошкільних навчальних закладів міста.

Пріоритетом освітньої політики в державі є забезпечення доступності дошкільної освіти, про що було наголошено на І Всеукраїнському з’їзді педагогічних працівників дошкільної освіти (5 листопада 2010 рік).

У доповіді Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Табачника Дмитра Володимировича на колегії Міністерства 5 вересня 2012 року наголошено, що діяльність педагогічних колективів, органів управління освіти необхідно спрямувати у т.ч. на забезпечення дітей місцями в дошкільних навчальних закладах.

Черга до дитсадків тепер буде електронною, і для того, щоб включити в неї дитину не потрібно йти до керівництва закладу. Батьки самі можуть обрати дошкільний заклад у потрібному регіону області. Через Інтернет-ресурс можна ознайомитись і з роботою садка, спеціалізацією закладу та його колективом на офіційний сторінки ДНЗ.

Обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу є заповнення одним з батьків реєстраційної форми. В неї вносяться особисті дані: прізвище, ім’я, та по батькові дитини, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження, адреса та дані про батьків, телефон та електронна адреса для зв’язку (але ці дані не доступні відвідувачам сайту).

При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі». Як тільки в садку звільнилося місце в групі потрібного віку (або ж є вільним на даний час) – батькам повідомляють в електронному та телефонному режимі про можливість влаштування дитини у садок. Зареєструватися можна тільки один раз в один садочок. Якщо ж черга у обраний садочок велика, працівники департаменту освіти можуть запропонувати батькам місце у іншому закладі у цього ж мікрорайону. Якщо у сім’ї змінюються обставини і є необхідність оформитись в інший садок, в електронному реєстрі буде така можливість. Але разом з цим не можливо стати в чергу одразу в кількох садках.

Для подачі заяви Вам необхідно зайти на сайт електронної реєстрації дітей до ДНЗ http://sadik.kh.ua/.

Подати заявку можна лише в один дитячий садок, в разі повторній подачі заявки одним і тим же користувачем, друга заявка не розглядатиметься модератором.

Надалі, зайшовши під своїми обліковими даними (логіном і паролем), заявник може побачити статус заявки, який встановлює модератор сайту.

Кiлькiсть переглядiв: 57